We combineren het wereldberoemde bedevaartsoord Lourdes met de plaats waar Bernadette opgebaard ligt: Nevers. Deze Bernadette Soubirous is schatplichtig aan het ontstaan van het bedevaartsoord Lourdes. Bernadette kreeg tot 17 maal een verschijning waarbij haar bij de grot werd gevraagd een kerk te bouwen en processies te houden naar die plaats waarbij men de rozenkrans moest bidden.
Zondag 1 april: vertrek om 6 u vanuit Sleidinge via Parijs, Orleans, Tours, Poitiers en naar Angoulème voor overnachting.
Maandag 2 april: Na het ontbijt rijden we via Bordeaux en Pau naar Lourdes. We komen aan in Hotel Méditerrannée en genieten van een lekker middagmaal. ’s Namiddags kan men zelf Lourdes verkennen of genieten op een terrasje. Mogelijkheid tot bezoek aan kaarsenprocessie.
Dinsdag 3 april: Bezoek aan de bedevaartsbasiliek en uitstap naar Betheran voor bezoek aan grotten en bezoek aan het heiligdom.
Woensdag 4 april: Uitstap naar Cirque de Gavarnie
Donderdag 5 april: ’s morgens zetten we de reis verder naar Limoges en Oradour-sur-Glane
Vrijdag 6 april: Verder naar Bourges voor bezoek aan de Kathedraal, Sancerre overnachten.
Zaterdag 7 april: Bezoek Sancerre met wijnproeverij en Nevers Bezoek aan de “Espace Sainte Bernadette” alwaar de Bernadette van Lourdes aan wie de maagd Maria verschenen is, opgebaard ligt.
Zondag 8 april: We keren huiswaarts via Fontainebleau.






