We maken een 'Tour de France' per luxe autocar die ons naar de mooiste plekjes van Frankrijk brengt.
Zondag 25/04: Vertrek te Sleidinge om 6u. We rijden via Parijs voor een bezoek aan het indrukwekkende centrum van Orléans. Via Blois rijden we verder langs de Loire en via de loirekastelen van Chaumont en Amboise naar Tours voor avondeten en overnachten.
Maandag 26/04: Na het ontbijt rijden we via Poitiers, Angoulême naar het centrum van de Cognacstreek” Cognac”. Onderweg houden we halt aan de begraafplaats van president Mithérand te Jarnac. Overnachten doen we in Saintes
Dinsdag 27/04 : Na het ontbijt bezoeken we verder de “Charente Maritieme” De kathedraal van Royan en z’n unieke stadscentrum gaat de reis verder langs de Gironde naar het kerkje van Talmont sur Gironde en via Bordeaux tot Lourdes voor avondeten en overnachten..
Woensdag 28/04 : Verblijf in volpension in ons hotel te Lourdes en uitstap naar de Cirque de Gavernie. Mogelijkheden tot het bezoek van het heiligdom – kaarsenprossecie en kruisweg.
Donderdag 29/04: Verblijf in volpension in ons hotel te Lourdes en uitstap naar Betheran.
Vrijdag 30/04 : Via Toulouse en de beroemde ommuurde stad Carcassonne bezoeken we de streek van de Camargue en de Provence . Bezoek aan Sainte Marie de la Mer en via les Baux en St Remi naar Cavaillon. Overnachting en avondeten in Cavaillon.
(middageten onderweg naar eigen believen)
Zaterdag 1/05 : Via Gordes brengen we een bezoek aan Rousillon ( bezoek aan het rode dorp) rijden verder naar Orange, Vallence en Challon sur Sone. Onderweg genieten we van het prachtig zicht op de Mont Ventoux. Indien de tijd nog rest proeven we in een der beste wijnkelders van de Bourgogne streek in de omgeving van Challon sur Sone.
Zondag 2/05 : We trekken verder huiswaarts met middagmaal in Epernay. Na de vallei van de Marne komt Rijsel in zicht. Thuiskomst in Sleidinge voorzien omstreeks 20 u.


